😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зйомки фільму «Джон Вік 4» стартують цього року

Про це розповів один з акторів франшизи.

Джон Вік

Журналісти видання Collider поспілкувалися з Іеном Макшейном, який виконує роль Вінстона у франшизі «Джон Вік». Не дивлячись на те, що розмовляли вони про третій сезон «Американських богів», мова зайшла і про нову частину серії фільмів із Кіану Рівзом у головній ролі.

Кіану і я обмінялися новорічними привітаннями та сказали один одному, що сподіваємося побачитися в цьому році. Я знаю, що сценарій пишеться і сподіваюся, що зйомки почнуться в цьому році. Я знаю, що вони хочуть робити четвертий і п’ятий фільм одночасно, але, хто знає? Студії постійно щось анонсують. Але, без сумніву, у цьому році ми будемо працювати над «Джоном Віком 4».

Іен Макшейн

Крім цього актор висловив свою думку щодо того, чому франшиза стала популярною. Окремо він відзначив акторський склад та хороший сценарій першої частини, що дало поштовх до розвитку майбутніх картин. Проте, він виділив і деякі складові, що, на його думку, роблять фільм успішними. Він вважає, що «вся справа в Кіану, мертвій дружині, собаці, пушці та крутій машині».

Прем’єра четвертої частини Джона Віка запланована на 27 травня 2022-го року.