😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

ЗМІ: фільму за п’єсою «Гаррі Поттер і Прокляте дитя» бути

Більш того, автори хочуть залучити до картини каст оригінальної франшизи, але як бути з максимальними порушеннями канону в п’єсі?

Гаррі Поттер

За даними іноземних ЗМІ, уже розпочалося виробництво нового фільму за всесвітом «Гаррі Поттера». Відповідає за нього Warner Bros., а картина заснована на сюжеті п’єси, яку ненавидить більша частина фанатів франшизи.

«Гаррі Поттер і Прокляте дитя» стала частиною серії, де вперше показали темношкіру Герміону. Крім цього тут була й купа інших порушень канону. Цікаво, що за даними джерела, автори хочуть повернути каст оригінальних фільмів до виконання своїх ролей. Може, вони хочуть узяти за основу основний сюжет, але хоча б самих персонажів не змінювати? Відповіді поки немає.

Схоже, компанія вирішила закрити трилогію «Фантастичних звірів» та зосередитися на новому проєкті. Проте, наразі немає жодних даних щодо «Проклятого дитя» — невідомими залишаються режисер, каст та багато іншого.

Нагадаємо, що в згаданій п’єсі активно використовується механіка подорожей у часі, про яку чомусь забули всі герої франшизи під час боротьби зі злом. Головні персонажі нового проєкту намагалися виправити події основної історії, що на їхню думку були неправильними, що (як неочікувано!) призвело до катастрофічних наслідків.