😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

ЗМІ: HBO веде перемови з новими сценаристами «Справжнього детектива»

Творець шоу, схоже, більше не буде брати участь у роботі над ним.

Справжній детектив

За словами директора з контенту HBO та HBO Max Кейсі Блойса, наразі розглядається новий підхід до сюжету серіалу «Справжній детектив». Як це змінить відоме шоу — прогнозувати важко.

Можна з упевненістю сказати, що ми працюємо з парою сценаристів, щоби знайти правильний тон і потрібний настрій для серіалу. Це та область, яка може бути дуже цікавою з новим голосом. Перш за все ми керуємося якістю, і тому якщо сценарії здадуться для нас недостатньо хорошими, то ми нічого не будемо робити.

Кейсі Блойс

За даними Deadline, новими сценаристами для шоу можуть стати Лусія Пуенсо (Cromo) та творець «Ейфорії» Сем Левінсон. Проте, наразі Блойс не прокоментував цю інформацію.

Крім цього видання уточнює, що у випадку, якщо HBO таки продовжить «Справжнього детектива», то це відбудеться без творця шоу Ніка Піццолатто. У нього були ідеї щодо четвертого сезону, але ніхто не почав їх активно розвивати. Після цього сценарист уклав угоду з FX Productions для роботи над серіалом Redeemer, але й це шоу ніхто так і не почав розробляти, тож Нік покинув проєкт.