Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

ЗМІ: Netflix розробляє серіал за мотивами «Конана-варвара»

Схоже, сервіс викупив права на зйомки взагалі «чого завгодно» про цього воїна.

Конан-варвар

Видання Deadline повідомило про те, що Netflix почав працювати над створенням серіалу за «Конаном-варваром». Робота поки знаходиться на ранній стадії — сервіс ще шукає сценариста та шоуранера. Проте відомо, що виконавчими продюсерами стануть Марк Віллер та Фредрік Малмерберґ. Зазначимо, що саме студія Віллера, Pathfinder Media, займатиметься цим серіалом, а Малмберґ якраз уклав угоду з Netflix на екранізацію розповідей та повістей Роберта І. Ґоварда про Конана, оскільки він володів правами на франшизу.

За згаданим договором, стрімінговий сервіс тепер має «першочергове право» на вибір повісті чи розповіді про Конана для екранізації. Netflix може знімати як звичайні фільми чи серіали, так і анімаційні. Проте, коли саме вийде запланований серіал, ще поки ніхто не знає.

У 1982-му році за книгами Ґоварда вийшов фільм «Конан-варвар» з Арнольдом Шварценеґґером, а через два роки з’явився його сиквел — «Конан-руйнівник». Пізніше, аж у 2011-му, Lionsgate випустила більш сучасну екранізацію, а зіграв у ній Джейсон Момоа («Аквамен», «Гра престолів»). До речі, якщо ви раптом пропустили всі ці екранізації, то можете подивитися їх у будь-який момент абсолютно безкоштовно та ще й із професійним українським озвучуванням на сайті UAkino. Там ціла купа культових картин, які спеціально для вас озвучили українською! Ви там можете знайти й більшість нових картин, які також чекають на вас на халяву в хорошій якості!