Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

ЗМІ: організатори E3–2021 планують ризикнути провести захід в онлайн-форматі з новими фішками

Схоже, не всі відомі компанії готові брати участь у такому експерименті.

E3

Журналісти видання VGC змогли побачити документи, згідно з якими члени Entertainment Software Association (ESA) пропонують організувати ігрову виставку E3–2021 в онлайн-форматі, повністю відмовившись від «фізичної» складової. Це має бути щось типу ряду стрімів.

Основна частина шоу мала пройти з 15 по 17 червня. У ці дні пропонується провести декілька масштабних двогодинних презентацій від партнерів ESA, церемонію вручення премій E3, а ще декілька трансляцій поменше від окремих ігрових видань. 14 червня ще хочуть організувати окремий «прев’ю-вечір».

У такому випадку різні блоки трансляцій мають тривати по 12 годин підряд, і проходити з 10:00 до 22:00 за місцевим часом. Також для деяких країн передбачені повтори, але не варто розраховувати, що їх зроблять особисто для нас.

Не забуваємо, що поки це все «пропозиції», а тому нічого конкретного стверджувати не можна. Самі організатори інформацію видання VGC не стали ні підтверджувати, ні спростовувати, а просто пообіцяли, що «інформація про E3–2021 з’явиться пізніше». Також вони заявили, що їхні перемови з видавцями проходять добре.

Водночас VGC має дані, що не всі згодні на новий формат, і щонайменше одна відома ігрова компанія. Начебто справа в тому, що с таким успіхом розробникам значно простіше провести власний онлайн-івент, ніж «платити шестизначні суми, аби потрапити в розклад E3».