Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

ЗМІ: Sony працює над фільмом про жінку-супергероїню зі всесвіту Marvel

Від інсайдерів уже надійшла перша теорія щодо того, про кого саме буде картина.

За даними журналу Variety, Sony Pictures уже уклала угоду з постановницею С. Джей Кларксон. Вона працювала над серіалами «Джессіка Джонс», «Банші» та «Помаранчевий — хіт сезону». Режисерка має працювати над першим фільмом за коміксами Marvel, присвяченому жінці-супергероїні.

Зараз не повідомляється, про кого саме буде фільм, але деякі інсайдери стверджують, що мова йде про Мадам Павутину — паралізовану жінку-мутанта, яка має телепатичні навички та вміє передбачати майбутнє, хоч сама й позбавлена зору. Вона з’являлася в коміксах про Людину-павука, допомагаючи головному героєві.

За даними Variety, усе ще може змінитися, оскільки до проєкту ще не підключали сценаристів. Проте, студія вже склала список потенційний виконавиць головної ролі, до якого увійшли Шарліз Терон та Емі Адамс. Перемовини з ними ще не починалися.

У будь-якому випадку, поки що не надходило офіційного підтвердження від студії щодо цієї інформації. Особливо сумнівам піддається версія щодо зйомок картини саме про Мадам Павутину. Чекаємо на дані від Sony чи Marvel.