😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

ЗМІ: спін-офф «Мандалорця» про Бобу Фетта можуть почати знімати вже в найближчі місяці

Також є інформація і про роботу над третім сезоном та деяких персонажів у ньому, але поки все дуже заплутано.

Мандалорець

За даними видання Deadline, зараз навколо виробництва третього сезону «Мандалорця» крутиться ціла купа заплутаної інформації, і кожна із заяв конфліктує одна з одною. Усе через максимальну секретність Lucasfilm та Disney щодо проєкту. Упевнено можна сказати тільки про те, що автори шоу збираються тільки нарощувати оберти.

Отже, згідно з одразу декількома джерелами, зйомки третього сезону мають початися вже всередині листопада (максимум — на початку грудня). Це підтверджують і слова Джона Фавро про те, що процес планують почати до кінця 2020-го року. Проте є чимало джерел, що кажуть, що не варто чекати початку робіт до 2021-го року.

Deadline пояснює, що причина такої плутанини джерел полягає в можливому спін-оффі серіалу. Є дані, що в листопаді має початися робота саме над окремим шоу про Боба Фетта, а от третій сезон самого «Мандалорця» тоді почнуть знімати тільки на початку наступного року.

Водночас є дані, що в третьому сезоні шоу з’явиться Софі Тетчер, яка до цього грала разом із Педро Паскалем у науково-фантастичному фільмі «Перспектива». Проте залишається ймовірність, що вона приєднається саме до спін-оффу. Або ж взагалі побуває і там, і там.

При такій купі інформації залишається ще й імовірність, що ніякого спін-оффу взагалі не буде. Поки про нього повідомляли тільки ЗМІ, а підтверджень чи анонсів так і не надійшло. Звичайно, автори «Мандалорця» якось говорили про можливість створення спін-оффів у майбутньому, але ні про що конкретне мова не йшла. Отак і залишається тепер тільки гадати, де саме правда.

Другий сезон «Мандалорця» почав виходити 30 жовтня. Сьогодні якраз відбулася прем’єра другої серії.