😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

ЗМІ: The Elder Scrolls 6 перейшла на новий етап виробництва

Можливо, скоро фанатів серії порадують чимось цікавеньким.

The Elder Scrolls 6

Видання Gamesradar, з посиланням на пост користувача Reddit під нікнеймом BongRippaTheSkeptic, зібрало декілька цікавих фактів про теперішнє положення The Elder Scrolls 6. Справа в тому, що компанія Bethesda оприлюднила нові вакансії для пошуку працівників. На їхній основі журналісти зробили висновок, що розробка науково-фантастичної гри Starfield уже знаходиться на фінальній стадії, і тепер продовження «Стародавніх сувоїв» переходить на етап активного виробництва. Звідки взялася така теорія? Зараз пояснимо.

В описі вакансії говориться, що працівнику доведеться працювати «на передовому краї розробки RPG для PC та консолей». Також кандидат має бути готовим допомагати з впровадженням нових ґеймплейних механік. Тобто, мова йде про початкові етапи розробки, а тому навряд-чи працювати майбутнім працівникам доведеться над Starfield, адже вона перейшла в стадію активної розробки ще у 2015-му році.

Водночас про The Elder Scrolls 6 поки що відомо доволі мало. Анонсована гра була ще на виставці E3 — 2018. Тоді було зрозуміло, що проєкт знаходиться на ранніх стадіях концепту. Отже, активна робота над цією частиною серію має розпочатися саме зараз, що підпадає під вакансію. Звичайно, поки що це лише теорія, а тому чекаємо офіційних заяв від Bethesda.