Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

ЗМІ: відомий енергетик змусив Ubisoft змінити назву своєї нової гри

Здавалося б, до чого взагалі ігри до енергетиків, але…

Immortals Fenyx Rising

У закордонних ЗМІ поширюється інформація про те, що Ubisoft була вимушена змінити назву свого нового проєкту через суперечку з виробником енергетичного напою Monster Energy. Нову гру компанія збиралася назвати Gods and Monsters. Проте, гру нещодавно анонсували наново і вже під назвою Immortals: Fenyx Rising. Водночас розробники стверджували, що просто хотіли висунути на перший план у Фенікса — головного героя.

Отже, що ж мається на увазі під «сваркою» з виробником енергетику? На це звернули увагу портал TechRaptor та автор YouTube-каналу Hoeg Law Річард Гоґ. Справа в тому, що Ubisoft подала заяву на патент у червні 2019-го року. У підсумку ніхто не скаржився, тож компанія спокійно робила гру з таким заголовком. Проте, навесні цього року компанія Monster Beverage несподівано подала скаргу. Виробник енергетику стверджував, що назви Gods and Monsters та Monster Energy занадто схожі та будуть плутати користувачів. Ми вже бачимо історії типу «хотів купити енергетик, але переплутав, і придбав гру, от усе це через схожість назв!». Проте, не будемо чіпати чужих тарганів та продовжимо розбиратися далі.

Ubisoft не визнавала претензій, але, напевно, простіше змінити назву гри, ніж витрачати купу часу на докази своєї правоти. Річард Гоґ зазначив, що розробники запросто виграли б справу, але витратитися і справді трохи б довелося. А кому воно треба?

Immortals: Fenyx Rising вийде 3 грудня цього року на PC, Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5 та Nintendo Switch.