😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Знайдено промо та попередній опис нової Far Cry 6

Головного злодія зіграв актор з серіалу «Пуститися берега». До речі, попередня дата виходу гри тут також є!

Far Cry 6

У гонконгському PS Store знайшли промо гри Far Cry 6 разом із її описом. Згідно з ним події нового проєкту відбуватимуться на території вигаданої тропічної країни Яра. Говориться, що вона наче «застрягла в минулому». Можливо, це буде аналог Куби.

Актор Джанкарло Еспозіто, який зіграв Густаво Фрінґа в серіалах «Пуститися берега» та «Краще подзвоніть Солу», виконав роль головного злодія – диктатора Антона Кастілло. Цей чоловік хоче будь-якими шляхами «повернути своїй країни велич». Гравець же братиме участь в протестантському русі, який виступає проти режиму диктатора.

Головного героя зватимуть Дані Рохас – він місцевий житель, який проти теперішнього положення справ. Історія також будуватиметься навкруги відносин диктатора Кастілло з його сином-підлітком.

Розробники обіцяють, що в цій частини на ґеймерів очікує найбільший світ з усієї серії. Події Far Cry 6 розгортатимуться як в джунглях, так і у великому місті Есперансе.

Очікується, що гру офіційно представлять 12-го липня, під час презентації Ubisoft. У PS Store також говориться, що шутер матиме кооператив на двох. Реліз начебто заплановано на 18 лютого 2021-го року.