😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Знайшлося ексклюзивне відео прослуховування Г’ю Джекмана на роль Росомахи

Як актор уперше намагався отримати роль у 1999-му році, а потім його підвозив до аеропорту майбутній голова Marvel Studios.

Росомаха

В останньому випуску шоу Джиммі Феллона до нього завітав Г’ю Джекман. Під час розмови ведучий вирішив показати всім доволі рідкісний ролик. На ньому актор уперше прийшов випробовуватися на роль Росомахи в «Людях-Ікс». Було це в 1999-му році.

Сам Джекман каже, що тоді навіть не здогадувався, що закріпить за собою цю роль на 17 років. Більш того, він тоді був майже впевнений, що взагалі не отримає її. Взагалі-то, спочатку її і планували віддати актору Доґрею Скотту, але Том Круз тоді заборонив йому грати Лоґана, і вирішили взяти Г’ю.

Доґрей тоді знімався з Томом у «Місії нездійсненній 2». Останній вимагав, аби Скотт завершив роботу над фільмом, а на його думку, це неможливо, якщо він візьме на себе роль Росомахи. Саме тому він заборонив йому ставати Лоґаном.

Сам Г’ю Джекман каже, що прослуховування дійсно тривало всього десь секунд 20. Фактично, у продемонстрованому відео його й показали повністю.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Hugh Jackman (@thehughjackman)

Також цікавий факт: у той час його до аеропорту підвозив теперішній голова Marvel Studios Кевін Файґі. Тоді він був лише асистентом на зйомках. Г’ю каже, що тоді ніхто і представити не міг, чим стануть кінокомікси.

Ніхто не розумів, що це лише початок. Тоді на Comic-Con приходило близько 50 тисяч осіб. Інтернет по суті тільки зароджувався. Усі думали, що комікси — це субкультура, але насправді це був мейнстрім. Просто ще ніхто цього не знав.

Г’ю Джекман