😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зустрічайте DualSense — новий ґеймпад для PlayStation 5

Ви тільки но подивіться на цього красеня!

DualSense геймпад PlayStation 5

Бам! Серед ночі в офіційному блозі PlayStation з’явилася інформація про новенький ґеймпад для PlayStation 5. Тут є покращений вібро-відгук (haptic-feedback). Ця технологія вже використовується у звичайних смартфонах. Ба більше, курки тепер не так легко буде натиснути, адже тепер є поняття «динамічний опір». Нам обіцяють, що ми зможемо відчути силу натягу тятиви лука. Подібна технологія вже є на озброєнні Microsoft.

DualSense геймпад PlayStation 5 2

Судячи з фото, Sony вирішила разом з Microsoft та Nintendo перейти на стандарт USB-C. Саме через кабелі такого формату ґеймпад буде підключатися до консолі і заряджатися. Також у DualSense (саме так називають новий ґеймпад) є вбудовані мікрофони, які дозволять використовувати голосовий зв’язок в іграх без гарнітури.

DualSense геймпад PlayStation 5 3
Ще із нововведень — оновлені кнопки на передній панелі. Тепер замість звичної «Share» (Поділитися) з’явилася нова кнопка «Create» (Створити). Проте що саме можна буде «створювати» поки не зазначають. І як ви також бачите з фото — тепер ґеймпад двоколірний, а кнопка PS тепер виглядає як логотип PlayStation, який помітно виступає з корпусу.