😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зворотній відлік добіг кінця: Warner Bros. Montreal почала тизерити нову гру про Бетмена

Проте, усе не так просто, і тут доведеться навіть трохи попаритися, аби все дізнатися.

Бетмен

Компанія Warner Bros. Montreal запустила сайт-тизер, присвячений новій грі про Бетмена. Між іншим, на сторінці Warner Bros. Montreal у Twitter опублікували анімацію: на 13 секунді можна побачити логотип, схожий на символ «Суду Сов». Варто відзначити, що саме проти цієї організації злочинців Бетмен повинен боротися в новій частині.

Примітно, що спочатку на сайті-тизері нічого не було цікавого. Однак там був напис «Ми очікували вас» та сьогоднішня дата зі зворотнім відліком. Тепер цей таймер добіг кінця, і нам відкрили новий шматок тизеру. Проте, він тільки перший із декількох.

Після оновлення сторінки сайту-тизеру на ньому з’являється кнопка «натиснути та тримати тут». Виконавши цю дію з’являється вікно авторизації, у якому потрібно ввести код. Тут можна було вигадати багато чого цікавого, але Warner Bros. Montreal просто оприлюднили його на своїй сторінці в Twitter. Вводити потрібно цифри «761».

Після цього на екрані з’являється зображення з картою та відміткою на ньому, а також написом «ще на крок ближче». Цікаво, що й до цього знайшлись умільці, які змогли отримати код сайту, та вже виявити це зображення. Це, ймовірно, одна з ділянок нової карти гри, або ж навпаки, старої. Схоже, тут навіть можна побачити вежу Вейна, і може в одному з ранішніх проєктів компанії про Бетмена на вказаній ділянці можна знайти якусь підказку. Наприклад, код до наступного шматка мозаїки.

Справа в тому, що це не остання частина того, що нам покажуть. На цьому сайті-тизері є чотири вкладки, на яких мають з’являтися нові підказки. Кожна з наступних має свій власний відлік. Схоже, наступні три дні о 18:00 за Києвом ми отримуватиму новий шматочок мозаїки, з якого доведеться власноруч збирати собі щось про нову частину гри. Що саме — тільки розробникам відомо. Поки що…