😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явилося одразу півтори години ґеймплею Resident Evil: Re-Verse

Тут ми зможемо детально побачити механіки мультиплеєру завдяки повністю записаному навчанню, а також і декілька повноцінних боїв за різних персонажів.

Resident Evil

Ютубер SwingPoynt оприлюднив півтори години ігрового процесу мультиплеєрного режиму Resident Evil під назвою Re-Verse. За цей час він устиг зіграти за всіх доступних на даний момент персонажів та монстрів. Саме так, вам доведеться ще й монстрянкою побігати.

З мінусів — на теперішньому етапі закритого тестування є змога пограти тільки на одній локації — поліцейський відділок Раккун-Сіті.

У грі наразі є шість персонажів, які з’являлися у франшизі — Кріс та Клер Редфілди, Леон Кеннеді, Ада Вонґ, Джилл Валентайн та оперативник Хаск. Коли додауть нові мапи та персонажів — поки невідомо.

Крім цього зараз доступні п’ять видів монстрів. Серед відомих фанатам — Тиран, Немезис та Джек Бейкер. Під час бою гравці можуть користуватися різними здібностями, аби знищувати один одного. Наразі є режими десматчу та «Один проти всіх». Можливо, пізніше з’являться й інші.

Resident Evil: Re-Verse виходить разом із Village 7 травня на PC, PS4, PS5, Xbox One та Xbox Series X.