😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явилися нові подробиці Gotham Knights

На вулицях Ґотема тепер з’являться звичайні люди, яких не потрібно буде лупцювати.

gotham-knights

Творці Gotham Knights у блозі PlayStation оприлюднили нові подробиці своєї майбутньої гри. Тепер ми знаємо, що в проєкті на нас очікує відкритий та «живий» світ. Справа в тому, що в попередніх іграх серії Ґотем із тієї чи іншої причини захоплювали злодії. На вулицях під час ігрового процесу можна було зустріти виключно бандитів чи іноді поліцейських. Проте, тепер усе буде інакше — вулицями почнуть ходити звичайні люди, які будуть їздити на роботу, гуляти, сидіти в кафе тощо.

У Gotham Knights ґеймерам доведеться не тільки бити пики всім поганим хлопцям, але й займатися звичайною детективною роботою. Іноді доведеться виконати декілька міні-квестів, аби вислідити злодіїв, і тільки потім почати повноцінну місію.

У сюжеті автори хочуть показати, як світ переживає смерть Темного лицаря. Мова йде не тільки про «Бетсім’ю», але про місцевих, поліцейських та навіть злодіїв.

Автор Gotham Knights розповів, чому в грі головними злодіями стануть  представники Суду Сов | Geek.Informator

У грі безліч кримінальних угруповань. І поліція, і, звичайно ж, велика галерея лиходіїв Бетмена. Їм, як і Лицарям, належить переосмислити себе у світлі загибелі свого заклятого ворога.

З повідомлення розробників

Головні герої відрізняються один від одного. Червоний ковпак фокусуватиметься на агресивних розправах із вогнепальною зброєю, Найтвінґ — на акробатиці та спеціальних прийомах, Робін — на стелсі та бафах, а Бетґьорл — на рукопашному бої та зламах.

Гравці самі вирішують за кого їм грати. За бажанням кожен може всю гру пройти тільки одним персонажем. Варто пам’ятати, що кожен із них має власне дерево талантів та прогрес.

Реліз Gotham Knights очікується у 2021-му році на PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One та РС.