Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явилися подробиці та ґеймплей нової Dungeons & Dragons: Dark Alliance

На екшн-RPG уже відкрили попередні замовлення, та оголосили дату виходу. Чекати не так уже й довго.

D&D

Розробники Dungeons & Dragons: Dark Alliance позиціонують свій проєкт як духовного спадкоємця дилогії Baldur’s Gate: Dark Alliance. Головними героями тайтлу стануть персонажі з книг Роберта Сальваторе — темний ельф Дріззт До’Урден та його супутники Бренор Бойовий молот, Кетті-Брі та Вулфґар.

Події тайтлу розгорнуться в долині Льодового вітру. У ній герої битися з місцевими монстрами, серед яких можна знайти бехолдерів, морозних велетнів та білих драконів.

Проєкт матиме кооперативний режим. За даними авторів, усього там буде 21 місія, і на кожну з них доведеться витратити по 20–25 хвилин вчотирьох. При спробі підкорити світ гри самотужки, витратити доведеться вже до 40 хвилин.

Коссплатформенного режиму поки не планується, але розробники не відкидають можливість додання цієї функції в майбутньому. Крім цього вже плануються декілька DLC з додатковими картами та режимами.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance вийде на PS5, Xbox Series X/S, PS4m Xbox One та PC (Steam). Тайтл із 2017-го року розробляє канадська студія Tuque Games.