😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

З’явилися повноцінні огляди PlayStation 5

Який він, некстген від Sony?

playstation-5

ЗМІ нарешті отримали дозвіл на публікації матеріалів про PlayStation 5, тож у мережі та на сторінках журналів з’явилося чимало цікавих оглядів на консоль. Розглядаємо головні тези та відгуки щодо вражень закордонних ЗМІ, які отримали консоль для випробувань.

PS5 велика, смілива і з новими наворотами. Вона змушує відчувати, що ви купуєте щось футуристичне й зовсім незвичайне. Однак за консоль та ігри доведеться платити більше, ніж раніше.

The Guardian

Дуже потужний, складний пристрій, яке практично позбавляє від необхідності чекати завантаження гри. Зовнішній вигляд привабливий, але занадто сміливий, і не всім припаде до вподоби. Зате інтерфейс зручний, з розумом спроєктований і цінує те, що важливо для гравців.

Game Informer

Ви будете щасливі. Це дороге вкладення, але перші покупці ні за що не пошкодують. Навіть у тимчасовому світі вона має, чим здивувати.

VentureBeat

Деякі елементи інтерфейсу PS5 неприємно дивують, але можуть бути швидко виправлені. Ще сподіваюся, що буде варіант контролера поменше й можливість використовувати DualShock 4 в нових іграх.

Polygon

Усі особливо хвалять нові ґеймпади DualSence, зворотну сумісність та швидкість завантаження. Також нова консоль тепер точно відслідковує час, проведений у кожній грі.