😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явився арт спадкоємиці Залізної Людини

Подейкують, що саме вона замінить Тоні Старка в фільмах MCU.

Ironheart

Художник Raf Grassetti, відомий своєю роботою над God of War, у своєму Instagram опублікував арт Ironheart. На ньому можна побачити, як виглядатиме можлива заміна Залізній людині у фільмах Marvel.

Новий фан-арт демонструє зовнішній вигляд костюму персонажа Ironheart, відомої також як Рірі Вільямс. Герой створений Брайаном Бендісом та художником Майком Деодато ще у 2015 році. Рірі, обдарована дівчина, яка розробила власну версію залізного екзоскелету. За сюжетом коміксової історії, у той час, як Тоні Старк перебував у комі, Рірі створює нову, кращу броню під керівництвом штучного інтелекту (щось на кшталт Джарвіса чи П’ятниці). Після завершення роботи над костюмом вигадує собі псевдонім Ironheart.

Marvel Studio поки що не дає ніяких офіційних коментарів щодо появи Рірі Вільямс у кіновсесвіті. Чутки щодо того, що у 2018 році сценарій для Ironheart від Джади Родріґес з’явився в чорному списку студії, дали надію фанатам, що над проєктом таємно працюють. Про це повідомило видання Screen Rant. Однак, розробники нічого не спростовують, і не підтверджують.

Raf Grassetti зазначив, що дуже хоче, аби ця героїня з’явилася в майбутніх фільмах MCU. Він пообіцяв оприлюднити ще один арт найближчим часом.