😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явився ґеймплей нового RPG-екшна, який високо оцінила більшість ґеймерів

Історія гри розповість про Короля мавп, і в ній буде купа крутих та яскравих комбінацій, унікальні механіки перетворення та різні можливості ведення бою.

нова гра

Китайська студія Game Science анонсувала свою нову гру в жанрі Action/RPG від третьої особи. Проєкт має назву Black Myth: Wu Kong, і розповідає він про Короля мавп. Розробники показали 13 хвилин ґеймплею, і користувачі високо оцінили продемонстровані механіки та можливості.

Black Myth: Wu Kong створюється для PC та всіх актуальних консолей. Подробиці проєкту поки ніхто не розкриває. Якщо ж переглянути ґеймплей, то можна зрозуміти, що акцент робиться на динамічні бої та використання великої кількості комбінацій. Без битв із босами та унікальних здібностей також не обійшлося.

До речі, про «скіли»: схоже, головний герой має набір доволі цікавих навичок. Наприклад, він може перетворитися на комаху, аби пролетіти мимо ворогів, або ж на велику мавпу, що розносить усіх навколо. Також із відео зрозуміло, що після перемоги над деякими босами персонаж зможе ненадовго перевтілюватися в них самих. Як саме це працюватиме також поки невідомо.