😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явився новорічний тизер української комедії «Зірки за обміном»

Нова розважальна стрічка про обмін тілами з Ольгою Поляковою та Дзідзьо.

комедія

Автори комедійної стрічки «Зірки за обміном» показали перший тизер свого фільму. Картина має вийти наступного року. Головні ролі у фільмі виконали Оля Полякова та Дзідзьо.

Інформацію про це оголосила PR-служба фільму, передає Нове українське кіно. Фільм планували випустити ще в грудні цього року, але пандемія була проти. Проте, тепер хоча б можна побачити перший тизер фільму, що присвячений до зимових свят.

За сюжетом, відомі зірки шоу-бізнесу Оля Малякова та Фома Михайловський є суперниками на сцені. Проте, несподівано вони міняються тілами, і для того, аби повернути власні життя, їм потрібно вирішити проблеми в життях один одного — від сімейних труднощів до ділових відносин. У підсумку вони ще мають точно зрозуміти, наскільки ж безглуздими є гендерні стереотипи.

Стрічку розробляла компанія Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Цей проєкт був одним із тих, що перемогли на Одинадцятому конкурсному відборі Держкіно. Сума підтримки склала 7,5 млн грн (50 % від повної вартості створення цього фільму).