😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явився новий трейлер фільму «Джеймс Бонд: Не час помирати»

Уже не так багато часу закінчилося чекати на завершення серії картин про Агента 007.

Джеймс Бонд

Сьогодні вийшов новий трейлер майбутнього фільму про відомого Агента 007 Джеймса Бонда з підзаголовком «Не час помирати». Як говориться в описі під відео, «починається місія, яка змінить усе». Трейлер демонструє трохи сюжету, купу епічних сцен, головного антоганіста та нові неприємності, у які встряє Бонд.

Нагадаємо, що цей фільм стане останнім, у якому роль Джеймса Бонда виконає Деніел Крейґ. Автори обіцяють, що картина завершить багато історій та відповість на чималу кількість питань, що формувалися впродовж усієї серії.

За сюжетом, Джеймс Бонд, покинувши оперативну службу, насолоджується життям на Ямайці. Але відпочинок зривається, коли на острів прибуває його старий знайомий із ЦРУ Фелікс Лейтер (Джефрі Рай) і просить Бонда про допомогу. Місія зі звільнення викраденого вченого виявляється небезпечнішою, ніж здавалося спочатку, і Бонд попадає в пастку до Сафіна — таємничного злодія, який вибудував непогану-таку схему для перемоги. Останнього, до речі, зіграє Рамі Малек, якого ви могли бачити в «Богемній рапсодії» чи серіалі «Містер Робот».

Вихід фільму запланований на 12 листопада.