😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явився офіційний розклад BlizzConline

Більше всього часу виділять на серію Diablo, а основні новини одразу на старті заходу.

Blizzconline

Blizzard поділилася детальним розкладом своїх планів на BlizzConline. Заплановані трансляції проводитимуться на офіційних каналах компанії, а також на окремих YouTube-каналах франшиз. З цим варто бути уважними, бо не всі стріми покажуть в одному місці — деякі з них розділяться на канали.

За розкладом, ми можемо очікувати на основні новини прямо під час церемонії відкриття, на якій мають розповісти про «новеньке». Стрім починається в 00:00 за Києвом у ніч з 19 на 20 лютого. Триватиме «відкриття» приблизно 70 хвилин.

Далі після цього на кожному з каналів франшиз почнуться великі презентації, що призначені для конкретних серій. Водночас, на них відведена різна кількість часу:

  • World of Warcraft — «Плани на майбутнє» (30 хвилин);
  • Hearthstone — «Детальний розбір» (45 хвилин). Мова тут має піти і про новий контент, що добавлять у тайтл цього року;
  • Diablo — «Плани на майбутнє» (40 хвилин). Чи це буде розповідь про четверту частину, чи коротко про все щодо серії — невідомо;
  • Overwatch 2 — «Погляд за лаштунки» (40 хвилин).

На основному каналі покажуть тільки три з них (крім Hearthstone). Також буде ще одна трансляція за Diablo — «Детальний розбір». Вона почнеться в 03:00 за Києвом та триватиме 40 хвилин.

Першого дня BlizzConline пройдуть і інші презентації. Будуть бесіди з акторами озвучення World of Warcraft, Overwatch та Diablo, композиторами та розробниками. Окрім цього в ефірі покажуть 20-хвилинну розповідь про заснування Blizzar та перших іграх студії.

На другий день заплановано переважно розважальні стріми. Тут вам і показ косплеєрів, і демонстрація авторського контенту за іграми компанії, і багато іншого. Крім цього продовжаться і трансляції з розробниками, художниками та творцями кінематографічних роликів.