😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Уже скоро в прокат вийде фільм «Лінія горизонту»

Що робити колишнім закоханим, якщо вони опинилися вдвох на літаку, що летить посеред Індійського океану, а пілот помер посеред польоту.

Лінія горизонту

Уже скоро в прокаті має з’явитися новий фільм «Лінія горизонту». «Планета кіно» деякий час назад випустила дубльований український трейлер цієї картини від авторів «Вулиці Монстро, 10» та «Мілина». Режисером цього фільму став Мікаель Марсімаін, який уперше займається повнометражними проєктами.

У картині знялися Александр Дреймон («Американська історія жахів»), Еллісон Вільямс («Пастка»), Кіт Девід («Круті чуваки»), Перл Макі («Доктор Хто»), Джумейн Гантер та інші. Прокат фільму в Україні почнеться 26 листопада.

За сюжетом, колишні закохані Джейсон та Сара були запрошені на весілля знайомих. Складається так, що дорога до місця проведення свята зводить їх разом. Весілля проводилося на тропічному острові, тож дістатися до нього не так просто. Для цього вони винаймають літак із досвідченим пілотом.

Усе йшло нормально, вони спокійно летіли, а пілот вирішив спробувати трохи повчити дівчину керувати літаком. Ніхто навіть не здогадувався, наскільки це їй знадобиться. Несподівано пілот помирає від серцевого нападу, і Джейсон із Сарою залишаються на самоті посеред Індійського океану. Автопілот зламався, дороги вони не знають, зі зв’язком проблеми, паливо не безкінечне а пізнання в керуванні літаком і так мінімальні. Їм доведеться діяти обережно та злагоджено, аби знайти вихід із цієї ситуації.