😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явився перший ґеймплейний трейлер Rogue Company

Гра є командним мультиплеєрним шутером від третьої особи.

Rogue Company

Hi-Rez і студія First Watch Games опублікували перший ґеймплейний трейлер Rogue Company — мереживного командного шутера. Згідно з офіційним анонсом, на гравців чекають захоплюючі бої, цікаві тактичні завдання, герої з важким характером, багатий арсенал зброї та велика кількість здібностей. Крім того Rogue Company матиме цікаві ігрові режими, у яких кожен гравець знайдете для себе щось нове.

«Агентство» — це таємна організація, чиї елітні бійці, виконуючи платні контракти, боряться з найнебезпечнішими злочинцями. Дана організація, обходячи непрацюючі закони, відновлює справедливість. Про неї мало хто знає, але її оперативники просто незамінні для виконання найскладніших і найнебезпечніших завдань. У ролі елітних агентів гравці зможуть вибрати собі зброю, зібрати команду й вирушити в культові місця, щоб у мережі воювати в різних PVP-режимах.

Rogue Company вийде вже цього року на PS4, Xbox One, PC та Switch. Розробники також наголошують на одній з особливостей їхньої гри — повній підтримці кроссплею. До слова, просто зараз можна записатися на альфа-тестування.