😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явився перший постер до нової частини «Техаської різанини бензопилою»

Легендарна франшиза повертається в кінотеатри.

Техаська різанина

Компанія Legendary Pictures випустила плакат, який тизерить продовження культової франшизи жахів «Техаської різанини бензопилою». Постер був захований у трейлері Гелловінського івенту у Call of Duty: Modern Warfare & Warzone під назвою The Haunting of Verdansk.

Уже після переходу на офіційний сайт картини вас просять перевірити звук, і далі вже з’являється сам постер.

У 1974 році світ став свідком одного з найхимерніших злочинів у літописах американської історії. У 2021 році обличчя божевілля повертається.

Напис на постері

texas chainsaw massacre reboot sequel poster

Варто зазначити, що офіційна назва прийдешньої картини ще не розкрита. Нова частина «Техаської різанини бензопилою» стане прямим продовженням історії, розпочатої в повнометражному фільмі Тобі Хупера 1974 року. Сценарій написав Кріс Девлін («Павутина»). Режисерське крісло дісталося Девіду Блу Ґарсії (Tejano), а Феде Альварес («Не дихай») став продюсером.

До акторського складу приєдналися Елсі Фішер («Bосьмий клас»), Джейкоб Латімор («Той, що біжить лабіринтом») та Аліса Кріґі («Зоряний шлях»). Точної дати прем’єри на даний час немає, але відомо, що картина має вийти у 2021 році, якщо її не перенесуть.