😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«1+1» VS Geek Journal та Сергій Притула: продовження історії

Команда Тайлера Андерсона випустила офіційне звернення на коментар «1+1 media», а Притула записав власний відеокоментар щодо цієї ситуації.

Сергій Притула

Перш за все нагадаємо про те, що всю цю історію ми висвітлювали в нашому попередньому матеріалі, де ви знайдете основні деталі ситуації. Коментар від «1+1» ми висвітлили вже там, а от тепер маємо і відповідь на нього від Geek Journal.

Спочатку зазначимо, що у своєму коментарі «Плюси» пропонували представникам Geek Journal зустрітися й «разом переглянути правила використання авторського контенту на YouTube та обговорити ситуацію, що склалася». Що ж, фактично, Тайлер пропозицію прийняв, але з позиції того, що саме представникам «1+1» доведеться вчити правила.

У зв’язку з цим у своєму пості Geek Journal наводить витяги із Закону України та правил YouTube. Усю інформацію ви знайдете за цим посиланням.

Окремо ж варто згадати реакцію на цю ситуацію українського телеведучого, політичного та громадського діяча Сергія Притули. Якщо коротко, його доволі збентежила теперішня ситуація, і для нього здалося доволі дивним, що «величезна корпорація так взялася за україномовний YouTube-канал, що розвивається. Наприкінці свого звернення він офіційно приєднався до гештегу #saveGeekJournal.