😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

90-річна бабуся стала найдорослішою ґеймеркою у світі

Гадаєте, це жарт? Вона потрапила до Книги рекордів Ґіннеса.

Хамако Морі

90-річна мешканка Японії Хамако Морі є професіональним ґеймером ще з 1981 року. Уже як 39 років Хамако Морі займається проходженням відеоігор та навіть потрапила до Книги рекордів Ґіннесу як сама доросла ґеймерша у світі, що транслює свій контент на YouTube.

Хамако Морі в Книзі рекордів Ґіннесу

Варто зазначити, що бабуся не пропускає повз себе й новинки ігровою індустрії, враховуючи PlayStation 4. Так ось, наприклад, зараз Хамако Морі проходить римейк Resident Evil 3 та транслює це на своєму YouTube каналі. Цікавим фактом є те, що бабуся полюбляє пограти в GTA 5 та Call of Duty: Modern Warfare, які, до речі, потребують розвиненої реакції від користувача. За словами Хамако Морі, у такі проєкти можуть грати люди навіть 60-ти років, але ґеймерів її віку вона поки не зустрічала.

Хамако Морі вирішила створити власний YouTube канал чотири роки тому. Зараз вона все ще займається проходженням відеоігор та вже закінчила такі проєкти, як The Elder Scrolls 5: Skyrim, Dark Souls 3, NieR Automata, Monster Hunter: World та Days Gone. Наразі канал 90-річної бабусі нараховує 185 тисяч підписників.