😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Activision розповіла про фільм за грою Call of Duty

Режисер картини поділився думками щодо пріоритетності проєкту.

Стефано Солліма, відомий своїми кримінально-драматичними фільмами на кшталт «Всі копи — виродки», розповів на якому етапі знаходиться робота над екранізацією Call of Duty. За словами режисера, процес зупинився після написання сценарію.

Спочатку фільм хотіли запустити до прокату наприкінці 2021 року, але потім плани змінилися й екранізація картини для Activision стала менш пріоритетною. Стефано Солліма працював над сценарієм разом зі Скоттом Сільвером, котрий був відповідальним за сюжет фільму «Джокер». Враховуючи те, що картину про Артура Флека із Хоакіном Феніксом критики сприйняли позитивно, режисер екранізації за мотивами гри Call of Duty міг би значно збільшити довіру до проєкту.

Наразі робота над фільмом знаходиться в підвішеному стані, та й загалом не зрозуміло, чи зможе він побачити світ найближчим майбутнім. Варто зазначити, що в інтерв’ю для Polygon, Стефано Солліма відзначив, що добре знайомий із серією ігор Call of Duty та грав майже в усі частини, які виходили протягом останніх семи років.