😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

The Last of Us 2: версії для ПК не варто чекати

Співробітник Naughty Dog надав коментар щодо виходу гри.

У мережі все ще не стихають обговорення з приводу The Last of Us 2, версію якої чекають на ПК. Поки прихильники гри будують теорії, ком’юніті-директор Naughty Dog надав конкретну відповідь із цього приводу.

У пості у своєму Twitter-акаунті Арен Мейер повідомив, що на версію гри для ПК не варто чекати. Такий коментар він надав одному з користувачів на пряме питання щодо майбутніх платформ для The Last of Us 2.

—Ця гра вийде на ПК або іншу систему PS / Xbox?

— Ні, це PS-ексклюзив. Вийде на PS4 і PS4 Pro у травні.

Чутки щодо виходу The Last of Us 2 з’явилися після анонсу ПК-версії Horizon: Zero Dawn. Крім того, мережею вже давно шириться інформація з приводу того, що багато ексклюзивів з PlayStation будуть адаптовані для персональних комп’ютерів.

Нагадаємо, що Антон Логвінов, журналіст та блогер, наприкінці 2019 року казав, що Horizon: Zero Dawn вийде на ПК, але тоді йому мало хто повірив. Як виявилося пізніше, він мав рацію. Спочатку Horizon: Zero Dawn вийшла для PS Now, а потім стало відомо щодо ПК-версії гри. У той момент ігрова спільнота виразила повагу до Антона. Також до мережі потрапила інформація, що The Last of Us та Horizon: Zero Dawn більше не є ексклюзивами для PlayStation.