😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Актор Джуд Лоу та його неперевершений вигляд

Як йому це вдається? Давайте спробуємо розібратися.

Ще коли вийшов серіал «Молодий Папа» ми з вами почали захоплюватися зовнішнім виглядом Джуда Лоу, а ось тепер коли вийшло продовження проєкту, нам не залишається нічого, окрім як, розібратися ну як у нього виходить так виглядати.

Якщо спробувати описати одним словом стиль актора, то це буде «зручний». Ще не було ситуації, у якій би Джуда Лоу помітили в одязі, що якось сковує його чи змушує йти носія на жертви заради краси. Переважна кількість гардеробу актора — це жакети м’якого крою й такі ж самі брюки. У таких, на перший погляд, костюмах, які не мають структури, Джуд Лоу спокійно перебуває на заходах навіть рівня Венеційського кінофестивалю.

Варто зазначити, що актор також полюбляє оксамит. Зрозуміло, чому так, бо речі з оксамиту також є зручними, вільними, а ось виглядають більш урочистими. На прем’єрі фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» Джуд Лоу, що виконав роль молодого Альбуса Дамблдора, з’явився саме в оксамиті, що підкреслює персонажа фільму та час, у якому відбуваються події картини.

Щодо повсякденних образів, то актор віддає перевагу якісним базовим речам, як ось, наприклад, брюки, вовняні джемпери, звичайні сорочки та футболки. Гардероб Джуда Лоу не якимось революційним, але у своєму одязі актор виглядає на 100 % органічно, що і є основним поняттям чудового смаку в моді.