😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Стала відомою робоча назва третього фільму про Людину-павука

Кумедна традиція, яку зберігає команда проєкту й сьогодні.

Наразі стало відомо, що безіменний третій фільм про Людину-павука отримав робочу назву «Безтурботність зараз». Даний «псевдонім» картини є прямим відсиланням до серіалу «Сайнфелд».

Як зазначає команда проєкту, раніше вони вже використовували подібні робочі назви для минулих частин фільму. Так ось, наприклад, «Повернення додому» мало робочу назву «Літо Джорджа», а «Далеко від дому» було під «псевдонімом» «Осінь Джорджа».

Команда проєкту зазначає, що такі назви не несуть у собі відсилань до основної сюжетної лінії фільму, а мають лише одну мету — пореготати та підвищити собі настрій під час зйомок. Уперше такий підхід до назви картини відбувся у 2017 році, коли один з американських каналів дуже довго показував в ефірі серіал «Сайнфелд». Наступного дня команда проєкту звичайно ж досить довго його обговорювала. Коли, усе ж таки, справа дійшла до робочої назви фільму про Людину-павука, хтось у якості жарту запропонував «Літо Джорджа», що дуже всіх насмішило. Ось так і народилася така традиція.

Зйомки ж третього фільму про Людину-павука мають розпочатися в липні поточного року, а прем’єру картини заплановано на 15 липня 2021-го року.