😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Amazon почав розробку спін-оффа «Хлопаків»

Успіх другого сезону підштовхнув авторів шоу на такий крок.

Хлопаки

У зв’язку з показниками другого сезону «Хлопаків», Amazon вирішив не зволікати, та вже почав розробку нового шоу за франшизою. Проєкт уже описують як «Голодні ігри» про людей з особливими здібностями. Розповідатиме ж він про коледж компанії Vought International, у якому навчаються супергерої.

Автори обіцяють, що ключові персонажі майбутнього шоу порушуватимуть «моральні, фізичні та сексуальні кордони» один одного, аби тільки отримати контракти на роботу супергероєм у різних містах Америки. За даними Variety, моторошна сатира прикладу основного шоу нікуди не дінеться. Проєкт також матиме рейтинг «R».

Сценаристом та шоуранером спін-оффа виступить Крейґ Розенберґ, який працює й над «Хлопаками», а Ерік Кріпке повернеться до ролі виконавчого продюсера. Автори кажуть, що взагалі-то спін-офф давно вже розробляється, але швидко запустити проєкт вирішили тільки після отримання статистики другого сезону «Хлопаків».

Нагадаємо, що оригінальне шоу засновано на однойменному коміксі Ґарта Енніса та Даріка Робертсона. Він розповідає про світ, де супергерої стали невід’ємною частиною життя, і як вони перетворюють із героїв на «рекламну кампанію», піддаючись різним людським порокам та не цураючись жорстокості.