😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Amazon разом зі сценаристом «Джона Віка» розробляють фільм за манґою «Хеллсінг»

Кривава історія стане повнометражним фільмом із живими акторами.

Hellsing

Дерек Колстад, який розробляв сюжети до всіх частин «Джона Віка» з Кіану Рівзом, тепер займе місце сценариста нового фільму за манґою «Хеллсінг». Він також виступає і продюсером проєкту, разом із Браяном Кевена-Джонсом («Апгрейд»), Фредом Бергером («Ла-Ла Ленд»), Рубеном Ліберомм («Абсолютне зло»), Джейсоном Ластом («Кролик Пітер») та Майком Каллаґаном. Відповідає за створення нового проєкту Amazon.

Манґа «Хеллсінг» є творінням Коти Хірано. Сюжет розповідає про однойменну організацію, що бореться з надприродними силами в Англії. Серію почали видавати у 1997-му році, а закінчили — у 2008-му.

На початку 2000-х за манґою виходило аніме, але творець франшизи не брав участі в його створенні. Через це в шоу було чимало розбіжностей з оригіналом.

Автори майбутнього фільму кажуть, що зійшлися вони на любові до творів про вампірів, та вирішили, що «Хеллсінг» стане хорошою основою. Наразі подробиць про кіноадаптацію більше немає. Так само відсутня і приблизна дата виходу, оскільки проєкт лише на ранній стадії.