😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Американський політик «наїхав» на Китай за непрацюючий контролер для PS4

Проблема в тому, що придбав він підробку, а от скандал влаштовував саме з Sony.

Sony

Політик Арі Флейшер, який раніше працював прес-секретарем Джорджа Буша, опинився в доволі неприємній ситуації. Він вирішив придбати контролер для PS4 на Amazon, але той не працював. Одразу, як несправність виявили, чоловік написав гнівний пост про те, що Китаю взагалі не можна довіряти, адже саме вони є розробниками контролеру й консолі.

Так, звісно, куплений ним девайс вироблений саме в цій країні, але проблема в тому, що Sony з ним ніяк не пов’язана. Справа в тому, що він придбав підробку.

Разом зі своїм повідомленням він виклав декілька фотографій девайсу. Користувачі соцмережі одразу помітили несхожість з оригіналом. Достатньо тут подивитися на кнопку, розташовану в центрі. Ми вже мовчимо про інші деталі. Політика одразу висміяли, після чого він видалив свій твіт, але видання Kotaku встигло зробити скріншот.

політик

Спроба звинуватити Китай у всіх проблемах вийшла політику боком. У багатьох користувачів залишилося питання: чому ж він потім не написав пост щодо інтернет-магазину чи продавця? У будь-якому випадку, варто перевіряти, що саме ви замовляєте, аби не опинитися в подібних ситуаціях.

Для того, аби наші користувачі не потрапляли в подібні та інші неприємні ситуації зі ще й персональними комп’ютерами, наш автор склав декілька цікавих збірок. Сподіваємося, це допоможе вам знайти для себе ідеальний варіант PC. Якщо ж ми говоримо вже про консолі, то від деяких ЗМІ та аналітиків уже є інформація, що демонстрації PS5 та Xbox Series X можуть пройти вже доволі скоро.