😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Анджей Сапковський: «Якби «Відьмак» створювався зараз, то Ґеральт міг бути жінкою»

Отже, фанатські фантазії могли б бути не такими вже й «фантазіями»…

Відьмак

Згідно з інформацією видання gry-online, у своєму недавньому інтерв’ю автор серії книг «Відьмак» Анджей Сапковський розповів про те, як він ставиться до свого творіння. Мова зайшла і про можливі, так сказати, зміни, які могли б відбутися в цьому всесвіті, якби писати історію він сів на декілька років пізніше.

Насамперед Анджей зазначає, що у своїх книжках він не став би нічого змінювати, навіть якби міг повернутися назад у часі. Проте пізніше він зізнається, що якби свій всесвіт він творив у сучасності, то дещо могло б стати зовсім іншим. Наприклад, Ґеральт, можливо, став би жінко. Письменник не відкидає таку можливість, бо ідея подібного «повороту» його не бентежить.

Я не знаю, що б сталося далі, але якщо б у мене з’явилася така думка, ідея Ґеральта-жінки, я не став би відганяти її і спробував би з нею попрацювати. Не бачу в цьому нічого поганого.

Анджей Сапковський

Автор розповідає, що не раз бачив на просторах Інтернету фанатські арти та малюнки, де Ґеральта зображували жінкою. Вони йому доволі сподобалися. До речі, ми саме не так давно трохи збирали такі «адаптації», тому ви можете переглянути їх за цим посиланням.