😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Анонсовано перезапуск франшизи «Цар скорпіонів»

Схоже, Universal намагається реанімувати свій «темний Всесвіт», і без участі Двейна «Скелі» Джонсона не обійшлося, хоча й не так, як хотілося б.

Царь Скорпионов

Компанія Universal Pictures почала роботу над перезапуском франшизи «Цар скорпіонів». Історія, яка планувалась, як спін офф про одного з антагоністів картини «Мумія повертається», переросла у власну серію фільмів.

Сценаристом став Джонатан Ґерман («Straight Outta Compton»), продюсерами виступлять Дені Ґарсіа та Двейн Джонсон, хоча із-за щільного графіку, він навряд чи зможе зіграти головну роль. Та і про про приблизну дату прем’єри казати теж зарано

«Цар скорпіонів» був моєю першою роллю на екрані, і я задоволений і схвильований переосмисленням цієї крутої міфології цілому новому поколінню. У мене не було б такої кар’єри, як мені пощастило, якби не «Цар Скорпіонів», і я дуже радий, що ми в Seven Bucks Productions можемо допомогти створити цю історію. Я вірю, що Джонатан Ґерман докладе всі зусилля, щоби створити фантастичний сценарій для нашої глобальної аудиторії.

Актор та продюсер Двейн Джонсон

Раніше студія Universal вже намагалася перезапустити свої франшизи, але ці спроби виявилися невдалими. Остання «Мумія», у якій знявся Том Круз, мала стати стартом для спільного «темного Всесвіту» для фільмів про монстрів Universal, але картина виявився невдалою і від ідеї про об’єднання довелося відмовитися.