😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Як студія Warner Bros. «замінює» Генрі Кевілла в ролі Супермена

Статус Генрі Кевілла в Кіновсесвіті DC — одна із великих загадок Голівуду.

Супермен

Студія вже замінює криптонця іншими героями. Траєкторія DCEU виглядає немов захоплюючі американські гірки злетів та падінь. Проте, згідно замислу Зака Снайдера, усі шляхи ведуть до сходження скромного репортера Кларка Кента. «Людина зі Сталі», яка вийшла у 2013 році, стала ковтком свіжого повітря для персонажа. Снайдер уміло поєднує реалізм Ноланівської трилогії про Бетмена із власним стилем. Оскільки Кіновесвіт Марвел на той час почав рвати кінотеатри, то і фільм про Супермена замислювався першою частиною великого світу.

На жаль, погані відгуки та не дуже високі касові збори зупинили ріст DCEU, а війна студійних босів та Зака Снайдера вилилася у вже культовий рух #ReleaseTheSnyderCut. Тепер ландшафт Кіновсесвіту не відчувається цілісним — стрічки слабко пов’язані, на порозі Мультивсесвіт, а сюжети просто переходять від одного до іншого. Проте в майбутньому Супермен буде мати багато справ, але не факт, що у виконанні Кевілла.

Франшизу важко уявити без Супермена. Він, неначе Залізна Людина, дав початок DCEU та є центральним персонажем. Маючи лише один сольний фільм, потенціал могутнього Сина Криптона є величезним.

Визнання актора

Незважаючи на спірні відгуки про фільми із Суперменом, сам герой не викликає нарікань у аудиторії. Актор виглядає одним із кращих втілень криптонця на екрані. Фанати марять сиквелом «Людини зі Сталі», та щоби саме Кевіл повернувся до своєї ролі.

Ще у 2016 році продовження пригод Супермена мало стати ключовою частиною розвитку DCEU. Потенційним режисером розглядали Крістофера МакКуоррі, який працював із Генрі над «Місією Нездійсненною». Пізніше постановник запропонував власну ідею студії, проте не отримав від босів ухвалення. Відтоді сиквел втратив динаміку, потонувши під слабкими оцінками «Бетмена проти Супермена». Останні чутки говорять, що керівництво студії більше не зацікавлене в новому сольному фільмі про героя.

Проте Кевілл не казав про те, що залишає Кіновсесвіт. У 2018 році була інформація, що актор ніби відмовився від ролі, але Генрі спростував ці чутки, на радість фанатам. У цьому році Кевілл також заперечив, що знімався в додаткових матеріалах для «Ліги Справедливості» Зака Снайдера, але жодного слова не сказав про свій контракт.

Диво-Жінка вже замінила Супермена у DCEU

Головна особливість героя — почуття надії, яке він намагається привити всім. Не дарма ж кажуть, що в коміксах символ Супермена — символ надії. Зак Снайдер зіткнувся із критикою з приводу цього моменту. Критикам та обізнаним глядачам не сподобався темний підхід до історії персонажа. До того ж він власноруч вбив Генерала Зода, що ніяк не стикується із концепцією персонажа в коміксах. Хто б міг подумати, але місце «маятника» надії вже зайняла Диво-Жінка у виконанні Ґал Ґадот.

Її шлях у Кіновсесвіті більше підпадає під шлях надії в скрутні часи. Жахи Першої світової та смерть Стіва Тревора не змусили героїню втратити надію. Навпаки, вона ще більше повірила в людство. Із великою вірогідністю «Диво-Жінка 1984» та «Ліга Справедливості» Зака Снайдера тільки закріплять Діану Прінс як оплот надії серед героїв.

Супергьорл може стати прямою заміною

Згадуємо телевізійний серіал «Флеш», де закадровий голос головного героя казав про те, що він «найшвидша людина на Землі». Збрехав, не іначе. Подібна ситуація і із Суперменом. Видавництво довгий час казало, що Супермен — єдиний, хто вижив після зруйнування Криптону.

Ні. Як мінімум — Кара Зор-Ел. Найближча родичка Кларка вже дебютувала у всесвіті «Стріли» у виконанні Меліси Бенойст. Окрім цього, вона є популярним персонажем у коміксах та мала не останню роль у подіях гри «Injustice 2».

У 2018 році студія підтвердила сольний фільм про героїню. За сценарій відповідав Ворен Візел, написавший «Мачо й ботана». Кару навіть показали в комікс-приквелі до «Людини зі Сталі» авторства Зака Снайдера. Пізніше режисер сказав, що ключ до появи Супергьорл був «перед очима». На цьому робота й зупинилася, а стрічка відправилася в довгий ящик «заморожених» проєктів DCEU.

Останні новини додають трішки оптимізму. Серіал про героїню закрили, шостий сезон буде останнім. Зробили це на користь іншого серіалу — «Супермен і Лоїс». Здається, ніби родичі помінялись місцями. Думки про те, що тепер Супергьорл приєднається до героїв у кіно, сама лізе до голови. Кара пропонує ідентичну історію про інопланетне походження та надсили, проте поле для експериментів набагато більше: дівчина молода та помиляється, що дає більше можливостей для оповіді.

Шазам та Чорний Адам

Закарі Леві приєднався до Кіновсесвіту у 2019 році, втіливши наївного та молодого супергероя. Фанати та критики дійшли згоди, що він дуже нагадує Крістофера Ріва, який є класичним Супергероєм у кіно.

Двейн Джонсон зіграє Чорного Адама — одного зі ворогів Шазама. Проте у DCEU версія персонажа буде більше «героїчною». У коміксах Адам також хитався від антигероя до справжнього злодія. Кіновсесвіт, здається, буде тяжіти до першого варіанту. Уже в тизері нам показали, що Адам буде звільняти людей та боротися з несправедливістю, проте власними, часом безкомпромісними методами. Саме Джонсон у майбутньому може стати обличчям Кіновсесвіту DC.

Як би студія не намагалася замінити Супермена, але першого супергероя в історії коміксів замінити неможливо. Герой є ключовим у історіях DC, а Генрі Кевілл зібрав непогану фанатську базу. Чи побачимо ми актора після «Ліги Справедливості» лишається загадкою.

Віримо, друзі! 😉

Автор: Микита Гапонов