Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

«Планета кіно» може вже за тиждень повністю закрити всі свої кінотеатри та влаштувати масові звільнення

Усе завдяки новому карантину вихідного дня.

кіно

На своїй сторінці в Facebook співзасновник мережі кінотеатрів «Планета кіно» виклав пост, у якому розповів про теперішній стан кінотеатрів після введення «карантину вихідного дня». Нагадаємо, що Кабінет міністрів сьогодні офіційно прийняв введення карантину, який, так би мовити, працює тільки у вихідні дні. Сподіватимемося, що в будні коронавірус таки братиме відпустки, і тоді від такого рішення буде користь.

Повернемося до кінотеатрів. За словами Дмитра, нові правила ввели, але кінотеатри від цього не отримали ні компенсацій, ні «податкових канікул», ні допомоги співробітникам… Ну, тобто, викручуйтеся як можете. Проблема в тому, що це зробити практично неможливо.

Кінотеатри до 80% доходу отримують саме у вихідні. У будні дні люди не ходять у кінотеатри, вони активно натовпами їздять у громадському транспорті.

Попрацюємо тиждень, після цього, ймовірно, доведеться закрити всі наші кінотеатри і звільнити 500 співробітників. Залишити цих людей без роботи й зарплати.

Дмитро Деркач

Хоча, за законом, така компенсація передбачена. Може, ще не встигли зва’язатися з усіма представниками мереж кінотеатрів, або ж вона просто не для всіх, але, схоже, саме «Планета кіно» поки нічого про таке не чула.

Мова поки не йде про 100 % факт закриття. Керівництво ще хоча б тиждень оцінить можливість «викрутитися» з цієї ситуації. Проте, якщо в будні дні не вдасться значно підвищити збори, а інших способів підтримувати роботу не знайдеться, то вся мережа буде повністю закрита.

І це все при тому, що в нас безпечно, що підтверджується міжнародними дослідженнями. У нас набагато безпечніше громадського транспорту, який продовжить переповнюватися в будні дні. Я не розумію, як можна було придумати цей ідіотизм вихідного дня.

Дмитро Деркач

Зараз прихильники кіно та мережі кінотеатрів «Планета кіно» можуть допомогти тільки тим, що почнуть активніше відвідувати зали в будні дні. Власне, це також підтвердив Деркач у відповіді на один із коментарів.