Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Анонсовано симулятор руйнівника вечірок

Руйнуйте будинок, відрубайте музику, тицяйте всім середні пальці, напоїть та переспіть із чужими дівчатами: зробіть усе, аби зіпсувати вечірку іншим!

Польська студія Glob Games Studio анонсувала свою нову гру під назвою Party Crasher Simulator. Основною ціллю ґеймерів є руйнування чужих вечірок. У грі можна буде витворяти всілякі види безумства лише для досягнення встановленої мети.

Автори проєкту кажуть, що гравці виступатимуть у ролі «найбільш небезпечного пранкера», який піде на все, аби зіпсувати свято. Гра планується однокористувацька, і в ній обіцяють елементи симуляції та стелсу.

Розробники збираються додати до цього безладу закручений сюжет, купу локацій та ще більше дивних пранків. Гравці зможуть обирати райони, де їм потрібно буде самостійно знайти вечірку, яку можна зіпсувати. Обіцяють приблизно 20 карт. Знайти можна будь-який вид гулянь: від звичайних студентських вечірок, до корпоративів та навіть весілля.

Гра вийде на PC у другій половині 2021-го року. Пізніше він з’явиться й на всіх популярних консолях теперішнього та наступного покоління.