😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Apple анонсувала новий MacBook Air

І оновила технічні характеристики.

Нещодавно Apple оприлюднила оновлений MacBook Air з «Магічною клавіатурою» на основі ножицевого механізму (scissor-switch), що замінює суперечливі метеликові перемикачі (butterfly mechanism) моделі минулого покоління. Вона має 1mm хід клавіш та інвертовані клавіші зі стрілками, як і 16-дюймовий MacBook Pro.

Яблучна компанія заявляє про подвійне підвищення продуктивності новинки. Її забезпечують процесори десятого покоління Intel до чотирьохядерного Core i7 з частотою 1.2 ГГц. Унаслідок появи Intel Iris Plus Graphics, графічні показники зростуть на 80%. Об’єм вільного простору також подвоївся. Його мінімальний розмір 256 ГБ із можливістю модернізації до 2 ТБ. Коштуватиме таке диво 999 доларів у базовій версії та 899 для користувачів, які використовуватимуть його для навчання.

Щодо аудіосистеми, новий Air не матиме динаміків такої якості, як в MacBook Pro. Натомість Apple пропонує «просунуті стереодинаміки для занурення, широкого стереозвуку для таких активностей, як перегляд вмісту Apple TV+ або грання в Apple Arcade». Всередині також є тримікронна матриця для поліпшення захоплення голосу.