😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Apple оновить дизайн нових iPhone

Інша техніка теж зазнає змін.

iPhone 12

Bloomberg опублікував  нову доповідь у якій детально описуються цьогорічні новинки Apple. Включно з чотирма iPhone, про які зараз дуже мало інформації.

Два смартфони моделі Pro споряджатимуться трьома камерами з новою скануючою системою LIDAR 3D на тиловій панелі. Поки невідомо на яких саме на модулі для фото/відеозйомки розміщуватиметься нова технологія. Щодо оновлення дизайну теж поки не все ясно: Bloomberg стверджує, що краї будуть пласкими, однак за іншими даними від Мінґ-Чі Куо вони будуть злегка зігнутими.

Найдорожчий iPhone Pro матиме «дещо більший» екран у порівнянні із 6.5 дюймовим iPhone 11 Pro Max і зменшену площу, яку займає технологія Face ID на передній панелі. Минулого року Куо прогнозував появу Pro версій із 5.4 та 6.7 дюймовими дисплеями.

Окрім цього очікується дешевша акустична колонка HomePod. Вона буде подібна до старої версії, однак зменшиться в розмірах приблизно на половину. На додачу видання згадує про оновлені MacBook Pro, Apple TV, iMac та iPad, однак без жодних деталей.

Через запровадження карантинних обмежень Apple відклала анонси своїх новинок. Щоби допомогти світу, компанія почала виробництво захисту для обличчя.