😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Twitter-акаунті франшизи Crysis з’явився перший за останні роки допис

У мережі припускають, що це може бути натяком на анонс нової гри в серії.

Crysis

Сьогодні, 13 квітня, в офіційному Twitter-акаунті серії шутер-ігор Crysis з’явився перший за останні кілька років допис: «RECEIVING DATA» (ОТРИМАННЯ ДАНИХ). Попередній пост датується груднем 2016 року.

Цілком ймовірно, що у такий спосіб розробники натякають на вихід нової гри в серії або на ремастер однієї з попередніх частин чи всієї франшизи. Першою ластівкою була анімація із солдатом у нанокостюмі на оновленому офіційному сайті. Однак, тоді це сприйняли як першоквітневий жарт. Проте схоже, що це справді може бути натяком на майбутній анонс.

Попередня гра з франшизи Crysis 3 вийшла у 2013 році. Представники студії-розробника Crytek стверджували, що певні плани на серію в них є, але прямим продовженням це не буде.

Нагадаємо, головні герої Crysis — це солдати в нанокостюмах, що суттєво підвищують їхні фізичні здібності, такі як сила, швидкість чи невидимість. Їхнє основне завдання — боротися з інопланетними прибульцями, котрі загрожують усій людській цивілізації.

Crysis

Ви вже знаєте, що Capcom почала розробку римейку Resident Evil 4? Також ходять чутки, що головна героїня The Last of Us 2 Part 2 боротиметься з культом гомофобів.