😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Avengers отримає безкоштовний апґрейд для PS5 та Xbox Series X

Всі покупці гри на PS4 у подарунок матимуть покращену версію.

Marvel's Avengers

Сrystal Dynamics у блозі PlayStation повідомила, що всі, хто купив Marvel’s Avengers на PS4 і Xbox One, отримають покращену копію для PS5 та Xbox Series X абсолютно безкоштовно. Разом із цим студія поділилася деталями апґрейду гри для консолі наступного покоління.

На PS5 будуть більш чіткі текстури, підвищена детальність промальовування, покращена анізотропна фільтрація та SSR.

Крім цього, на PS5 гравці отримають можливість переключатися між режимом покращеної графіки і продуктивністю – у ньому гра працюватиме в 60 fps при динамічному 4К розширенні. Також, розробники зазначили, що завантаження на новій консолі Sony будуть майже миттєвими. Це стане можливим завдяки SSD.

Avengers
Avengers
Avengers
Avengers
Avengers

Сrystal Dynamics має ідею щодо того, як використати особливість 3D-звуку та контролера DualSense. На жаль, деталей поки що розповідати не хочуть.

Які ж графічні покращення будуть для Xbox Series X та ПК розробники наразі не повідомляють. Натомість, запевнили, що цю інформацію оголосять трохи згодом.

Marvel’s Avengers вийде 4 вересня на PS4, Xbox One, Stadia та ПК. Завтра, 24 червня, розробники презентують гру, де, можливо, розкажуть про оновлення трохи більше.