😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Авторка «Матриці» облаяла Ілона Маска та Іванку Трамп за використання «Червоної таблетки»

Небагато чого можна зрозуміти одразу, але навіть у таких «матричних» чвар є пояснення.

Матриця

На своїй сторінці в Twitter Ілон Маск без будь-якого підтексту опублікував повідомлення з текстом «Прийміть червону пігулку». Фраза точно відсилає читачів до відповідно моменту в оригінальній «Матриці».

Проте, щодо цієї фрази не все так однозначно, і ці декілька слів можуть означати куди більше. Справа в тому, що відсилка до цього моменту у фільмі стала в США своєрідним символом. Оскільки там Нео відмовляється від ілюзії на користь реального світу, то цей «символ» у них став означати знак підтримки консервативної «правої» політики.

Вважається, що таким дописом Ілон Маск висловлював свою підтримку Дональду Трампу. Не дивно, бо коли бізнесмен та винахідник закликав усіх відмовитися від карантину, та взагалі відкрив свій завод Tesla, коли це все мало бути забороненим, Трамп його тільки підтримав.

На такий символ, схоже, розраховувала й дочка президента США Іванка Трамп, яка відповіла Ілону на його допис фразову «прийняла». Тобто, вона погоджується з ним у його думці з «червоною таблеткою» та її символізмом.

Усе це не сподобалося авторці оригінальної «Матриці» Ліллі Вачовскі, яку, схоже, дістало, що люди використовують її задум із таким контекстом. Як і попередні автори (Ілон та Іванка) вона також вирішила не вдаватися до пояснень. Вона лише з «матом» відправила їх «подалі».

Йдіть на*** ви обоє.

Один із користувачів також вважає, що все варто розуміти трохи інакше. Хоча, остаточну думку Ліллі все ж підтримав.

Я думаю, коментар Ілона Маска був неправильно сприйнятий Іванкою Трамп. Його «пігулка» це роза. Червона роза — це соціалізм. Ілон намагався бути «іронічним».

Ілон зробив поганий жарт. Іванка неправильно його зрозуміла й повернула все не на той шлях. Усе одно, пішли на*** вони обоє.

До речі, Ліллі не бере участь у роботі над четвертою частиною «Матриці». Над нею працює її сестра, Лана Вачовскі.