😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Epic Games Store повертає частину витрачених на ігри грошей, якщо на них невдовзі вводять знижку

Схема проста: ви щось купили, а пізніше це продають задешево, або ж взагалі безкоштовно? Ви можете розраховувати на повернення грошей!

EpicGames

Засновник Studio Mayday (інді-студія з Нової Зелендії) звернув увагу користувачів на функцію «часткового повернення грошей» за попередньо куплений товар у Epic Games Store. Для цього вимога наступна: товар ви купували за повну вартість, а на нього раптом незадовго після цього ввели знижку.

Гей, гей, що?! Я точно вже застарий, тому що я в захваті від щедрості Epic Games, яка повернула мені гроші за гру по знижці. Це неймовірно?

Він також вважає, що така тактика непогано покращує відношення покупців до магазину.

Якщо Epic не кине цю ініціативу, то вони підживлять довіру гравців до їх магазину, яким не доведеться хвилюватися за покупки, якщо ціна несподівано знизиться.

Дехто з користувачів підтвердив, що така функція в магазині є. Проте, «Епіки» не завжди раді дозволяти нею користуватися. Також вони вважають, що в цього має бути якийсь «термін придатності».

Я купив ігри на PS4 кілька років тому для себе й моєї дівчини. На наступний день ігри, які я купив за повну вартість, потрапили під знижку в 75 %. Я подзвонив. Після деяких розпливчастих загроз вони повернули мені кошти, але в основному натякнули, щоби я більше не дзвонив. Так що це вражає. Молодці, Epic.

Якщо брати до уваги випадок із засновником Studio Mayday, то гроші мали б повертати автоматично. Проте, якщо ви потрапили до подібної ситуації, а вам нічого не повернули, звертайтеся до підтримки, і, можливо, зможете хоча б частину грошей отримати назад.

Усе це доволі дивно виглядає на фоні безкоштовної роздачі GTA 5 в Epic Games Store. Якраз нещодавно ми розповідали про те, що гравці, які купували цей проєкт за повну вартість, були дуже незадоволені такою щедрістю.