😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Автори S.T.A.L.K.E.R. 2 показали нове відео на рушії гри

Окрім цього вони запустили розпродаж одразу трьох ігор серії, підкріпивши це крутими артами!

На офіційній сторінці розробників S.T.A.L.K.E.R. 2 з’явилася нова пара артів, що показує локації з гри до та після катастрофи. Цього разу «героєм» зображень став завод «Юпітер», та залізниця «Прип’ять 1», що вела до нього.

«Ну, чутки ходять, що під заводом Юпітера є таємні тунелі…
Справа в тому, що ці чутки зазвичай розповідають після другого раунду, а потім Юпітер таке жахіття, що ніхто не сміє наближатися до нього».

Проте, це не єдине, що показали автори. Знайти на момент написання матеріалу можна не в усіх соцмережах, але вони також оприлюднили коротке відео на ігровому рушії. На ньому ми бачимо ту ж саму локацію. Спочатку нам демонструють, як хтось приходить до заводу, коли він уже напівзруйнований та покинутий, а потім ми бачмо старі кадри, де по залізниці їдуть поїзди, а навколо ходять люди.

Чи буде ця зона в другій частині — невідомо, але навряд-чи розробники стали б витрачати стільки зусиль, аби різнопланово показати місце, що ми не знайдемо в самій S.T.A.L.K.E.R. 2.

Дату виходу сиквел і досі не має. Проте відомо, що гра буде тимчасовим ексклюзивом Xbox. Зараз розробники запустили розпродаж трьох попередніх частин серії. Знайти їх можна за цим посиланням у магазині GOG.