Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Steam з’явилася нова функція фільтрації чатів

Працює вона не тільки в іграх, а налаштувати її ви можете самостійно.

steam

Наприкінці серпня Valve почала експериментувати з новою функцією для Steam. Нова функція має допомогти користувачам із фільтрацією текстів в іграх та магазині. Сьогодні ж вона дісталася до повноцінного релізу.

Функція заснована на фільтрі, який уже використовується в CS:GO, Destiny 2 та DOTA 2. Користувачі можуть приховувати різні образи чи непристойні слова, або ж заміняти їх на варіації символів. Також кожен бажаючий може додати до списку «заборонених» слів будь-які за бажанням.

За замовчуванням фільтрація приховує лайки й образи від незнайомих вам людей у чаті Steam і підтримуваних іграх. Ви можете змінити налаштування, щоби вимкнути цю функцію або, навпаки, включити її для повідомлень від друзів в Steam.

Також ви можете вибрати тип фільтрованого тексту. І так як у кожного гравця свій погляд на неприпустимі вирази, ми додали можливість додавати або видаляти слова, налаштовуючи фільтр під себе. Також можна завантажувати списки слів і словосполучень з інших джерел.

З опису нової функції

До цього повідомлялося, що сама Valve уже додала список лайливих слів та виразів, разом із похідними від них. Компанія зазначила, що в діалогах найчастіше використовуються п’ять конкретних слів. Проте, мова йде про англомовну аудиторію, а в нас, як ми знаємо, словарний запас таких словечок куди більший.

Налаштування власного фільтру можна знайти в налаштуваннях Steam, у розділі «Налаштування контенту та спільноти». Там ви можете додати нові слова, вирішити, чи варто щось приховувати в повідомленнях від друзів тощо.