😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Bethesda офіційно тепер є частиною Microsoft

Угода остаточно укладена — як це вплине на розробників?

Xbox

На Xbox Wire вийшло звернення Філа Спенсера, який підтвердив, що угода між компаніями була офіційно закрита. Тепер ZeniMax Media повноцінно є частиною Microsoft. Це означає, що Bethesda Softworks, та студії, що їй належать, разом із id Software, Arkane, MachineGames та Tango Gameworks працюватимуть як частина Xbox Games Studios.

За словами Спенсера, Bethesda буде займатися іграми так само, як і до злиття. Сам він вважає цю подію за честь. Водночас Філ підтвердив, що надалі деякі ігри компанії будуть виходити ексклюзивно на Xbox та PC, а більшість із релізів будуть доступними в сервісі Game Pass. Деякі з тайтлів з’являться в бібліотеці «перепустки» вже в найближчі дні.

Ми будемо підтримувати всі творчі команди Bethesda, допоможемо їм залучити ще більше гравців з усього світу і зробити майбутні тайтли Bethesda наймасштабнішими й найпопулярнішими іграми в історії компанії.

Xbox і Bethesda вже давно об’єднує загальний погляд на майбутнє ігрової індустрії. Як творці ігор і їх фанати, в Bethesda прекрасно розуміють весь потенціал Xbox Game Pass.

Філ Спенсер

Одночасно із заявою голови Xbox на YouTube-каналі Bethesda вийшов невеликий відеоролик про історію компанії.