😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Енді Серкіс розповів, як він вживався в образ Ґолума для «Володаря перснів»

Він навіть виходив гуляти навкарачки, і годинами повзав у такому положенні.

Ґолум

Актор Енді Серкіс під час інтерв’ю для газети The Guardian розповів, як він готувався до ролі Ґолума в екранізаціях книг Джона Толкіна «Володар перснів». За його словами, підтримувати образ він намагався й поза межами знімальних майданчиків та залів для репетицій. Дійшло до того, що частину часу він просто проводив навкарачки.

Я дуже багато часу присвятив підготовці до цієї ролі, годинами гуляв навкарачки. Періодично я стикався з іншими людьми, і тоді мені доводилося прикидатися, що я щось шукаю. Можна сказати, грав за «акторським методом».

Енді Серкіс

Актор додав, що він задоволений там, як склалася його кар’єра. На момент виходу «Братства персня» йому було вже 37 років, і раніше він не мав такого успіху.

Не думаю, що в молодості я б добре впорався зі славою, яка прийшла до мене з «Володарем перснів». Популярність прийшла, коли мені було під сорок. І я вдячний долі, що все склалося саме так.

Це був дивовижний час. Я отримав величезний досвід під час роботи, а ця роль тепер залишиться зі мною назавжди, подобається мені це чи ні. Її ніколи не забудуть.

Енді Серкіс