😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Бетмен» із Робертом Паттінсоном не буде частиною глобального всесвіту DC

Нова картина буде «самостійною», хоч і зі своїми посиланнями.

Бетмен

Після того, як стало відомо, що Роберт Паттінсон зіграє нового Бетмена, фанати почали замислюватися над тим, до якої саме частини всесвіту DC варто відносити цього персонажа тепер. Справа в тому, що Warner Bros. також готує й нового «Аквамена», та й не забуваємо про режисерську версію «Ліги справедливості», яка тепер офіційно підтверджена. Там Бетмена взагалі грає Бен Аффлек.

Фанати цікавилися тим, куди ж «запихнуть» Бетмана Паттінсона. Схоже, найбільш правдивою виявилася теорія, що «нікуди». Інсайдер із каналу CNBC повідомив, що картина має стати самостійним фільмом, як, наприклад, «Джокер» із Хоакіном Феніксом. Хоча, хто знає, може їх взагалі об’єднають… У будь-якому випадку, поки це лише чутки.

Трилогія Паттінсона буде самодостатньої, на манеру фільму «Джокер», і не стане частиною розширеного всесвіту DC.

Нагадаємо також, що Майкл Кітон може повернутися до ролі Бетмена в майбутньому фільмі «Флеш» з Езрою Міллером. Або ж роль може дістатися Джеффрі Діну Морґану, який якось грав батька Брюса Вейна, оскільки в майбутню картину можуть зняти за коміксами Flashpoint, де якраз Томас Вейн був Темним лицарем.